Вітаємо на LifeBuh. Бухгалтерія це просто
Бухгалтерські курси - Бухгалтерський супровідБухгалтерські курси - Бухгалтерський супровідБухгалтерські курси - Бухгалтерський супровід
(096) 091 94 04
life.buh.7@gmail.com
вул. Магістратська 88, офіс 212

Чоловіки віком 17-25 років автоматично ставатимуть на облік як призовники

Кабінет міністрів України прийняв постанову про порядок реалізації експериментального проєкту з автоматичної верифікації та перевірки відомостей про призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Згідно з документом, що був розроблений у Міноборони, чоловіки від 17 до 25 років будуть автоматично ставати на військовий облік як призовники, зокрема і ті, хто перебуває за кордоном. 

«Тепер процес обліку призовників буде автоматизовано. Хлопцям не доведеться проходити медичну комісію, а всі необхідні дані про них зберуться з інших реєстрів. Це значно заощадить час як  працівникам ТЦК, так і хлопцям, які вставатимуть на облік», — зазначила заступниця міністра з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Також у межах цієї постанови є ще два нововведення, пов’язаних зі військовим обліком.

Перше — будуть верифіковані дані щодо всіх чоловіків від 16 до 60 років за рахунок інформаційної взаємодії з Державною міграційною службою, Мінʼюстом і Адміністрацією Державної прикордонної служби.

Це актуалізує дані про людей і допоможе уникнути ситуацій, коли повістки приходять людям, які померли чи засуджені до позбавлення волі й знаходяться за ґратами. А також допоможе виправить помилки щодо персональних даних: ПІБ, податкового  номеру, дати народження тощо. 

Друге — чоловіки від 16 до 25 років, які оформлюватимуть паспорт, автоматично  внесуть до реєстру Оберіг без проходження ВЛК. Це стосуватиметься і тих, хто проживає за кордоном і оформлює собі паспорт в офіційних українських представництвах.

Третє — актуальність військово-облікових документів для чоловіків 18-60 років, що знаходяться за кордоном, перевірятиметься через електронну інформаційну взаємодію із ДМС. Це дозволить уникнути помилок і людського фактору при перевірці військово-облікових документів.

Над постановою працювали Міноборони разом із Державною міграційною службою, Адміністрацією Державної прикордонної служби, Мінреінтеграції та Генеральним штабом Збройних сил України.

За матеріалами Міноборони

Залишити коментар